Osuszacze

Skuteczność współczesnych osuszaczy sprawia, że znajdują one zastosowanie tak w niewielkich mieszkaniach, jak i w kilkukondygnacyjnych budynkach. Oferując Klientom z Wrocławia i okolic opcję wynajmu zapewniamy dostarczenie urządzeń pod wskazany adres, odpowiednie ustawienie parametrów, a w ramach indywidualnych ustaleń również dodatkowe działania, łącznie z dezynfekcją zawilgoconych pomieszczeń.
Ujdzie na Sucho

Zapraszamy do skorzystania z usług osuszania po zalaniu we Wrocławiu i okolicach!

Gwarantujemy bezpłatny dojazd do klienta.

Gdy wystarczą podstawowe działania

Opcję wynajmu proponujemy między innymi osobom, które znają przyczynę wycieku lub zalania i potrzebują jedynie profesjonalnego urządzenia, aby usunąć nadmiar wilgoci. W kompletnej usłudze przeprowadzamy wykrywanie wycieków, następnie pomiar wilgoci, a finalnie dezynfekcję zawilgoconych pomieszczeń, natomiast tutaj współpraca obejmuje:

 • pomoc w doborze urządzenia zależnie od rodzaju zawilgoceń i ich skali w poszczególnych wnętrzach,
 • doradztwo dotyczące ewentualnych dodatkowych urządzeń (nagrzewnice, wentylatory, pompy, separatory wody),
 • dostarczenie osuszaczy pod wskazany adres i odpowiednie rozmieszczenie ich w mieszkaniu, budynku,
 • ustawienie docelowych wartości wilgotności oraz temperatury powietrza w systemie elektronicznym każdego urządzenia.

W ramach wynajmu zapewniamy wszelką niezbędną pomoc, odpowiadamy na pytania, udzielamy dodatkowych instrukcji. Ujdzie Na Sucho z siedzibą we Wrocławiu to wsparcie, którego oczekujesz.

Osuszanie domu
Osuszacze ścian
wynajem osuszaczy wrocław

Jakie modele oferujemy

Zarówno podczas naszych całościowych realizacji, jak też w opcji na wynajem na terenie Wrocławia i innych miast, proponujemy osuszacze:

 • kondensacyjne – przeznaczone głównie do większych pomieszczeń i budynków, sprawdzają się także w warunkach trudnych, na przykład na budowie podczas usuwania wilgoci technologicznej.
  • Nie szkodzi im zapylenie oraz inne zanieczyszczenia w powietrzu, mają zaawansowany system filtracji.
  • Są energooszczędne, co ma znaczenie zwłaszcza przy kilku- lub kilkunastodniowej pracy w trybie ciągłym.
  • Niedogodnością jest głośna praca, dlatego podczas stosowania w mieszkaniu warto wziąć pod uwagę dostępność innych pomieszczeń.
 • adsorpcyjne – pochłaniają i skraplają wilgoć z powietrza, zatrzymując ją na specjalnym filtrze i przekierowując do specjalnego zbiornika. Dzięki temu nie jest potrzebne odprowadzenie wilgoci poza budynek.
  • Mogą pracować w niskiej temperaturze otoczenia, dodatkowo mają funkcję podgrzewania powietrza.
  • Lekkość tych osuszaczy sprawia, że bez wysiłku można je przestawiać oraz przenosić pomiędzy kondygnacjami.
  • Sprawdzają się na wynajem do mieszkań ze względu na cichą pracę, o czym przekonało się już wielu naszych wrocławskich Klientów.

Cechą wspólną powyższych urządzeń jest solidność wykonania, przyjazny, intuicyjny interfejs, możliwość szybkiego dostosowania parametrów. To propozycje na miarę oczekiwań dotychczasowych i nowych użytkowników.

Osuszacze skuteczniejsze od alternatywnych sprzętów i metod

Do usunięcia niewielkich świeżych zawilgoceń wystarczy czasami wietrzenie pomieszczeń lub zastosowanie wentylatora, aby strumień powietrza ogrzał ściany i sprawił, że szybciej oddadzą wilgoć. Jeżeli jednak zalanie jest znacznie bardziej rozległe, warto zdecydować się na wynajem osuszaczy, aby zapobiec niszczeniu powierzchni oraz rozwojowi drobnoustrojów. Zwykle wystarczy kilka lub kilkanaście dni, aby praca urządzenia dała efekty w postaci wnętrz gotowych do ponownego użytkowania. Do działań zaawansowanych, wymagających osuszania podposadzkowego, konieczna jest natomiast pomoc operatora. W Ujdzie Na Sucho otrzymasz szczegółowe informacje oraz niezbędne wsparcie.

Menu